| Mada_1707 a întrebat:

vreau si eu cateva sfaturi ca in vacanta de vara sa nu ma plictisesc happy

Răspuns Câştigător
| Miki_9341 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iti faci o gasca de prieteni,in cazul in care nu ai. Daca ai prieteni totul decurge super. Vorbiti pe mess, stabiliti o intalnire, si practic distractie incepe.Seara puteti sa iesiti la plimbare,duminica sau in zile de sarbatoare sa mergeti la peste,sa plecati intr-o excursie fara parinti x-(, la mare, la munte unde preferati