| RalucaaMTFK999 a întrebat:

Aah, ce bine, a venit in sfarsit >varabig grin< Imi dati si mie idei de chestii pe care sa le fac in vacanta, ca nu vreau sa ma plictisesc. Adica stiu ce sa fac, dar vreau si alte sfaturi:*:*

Răspuns Câştigător
| queenofsaigon a răspuns:

Ieşiri, apucă-te de un sport (înot, spre exemplu), citeşte, caută-ţi un serial, uită-te la filme, călătoreşte, învaţă o limbă străina, învaţă să desenezi sau să cânţi la un instrument, învaţă să conduci dacă nu ştii, etc.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce au spus astia, du-te in alta tara, fa sex.etc...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce au spus astia, pleaca in alta tara,, fa ce vrei mai am o idee "fa sex daca vrei

| xBya a răspuns:

Citeste, fa sport, apuca`te de o activitate constructiva, etc.
Fa ce crezi ca te relaxeaza.

| ilcmty a răspuns:

Daca ai prieteni nu ai cum sa te plictisesti happy. Fa o activitate cu ei...

| JosePpPp a răspuns:

Ia-te cu mainile de poponet, si sapa un sant. Ma anunti cand reusesti... dar sper sa nu se faca primavara iar

| Maj3stic a răspuns:

Multa dragoste

| viviana269 a răspuns:

Piscina,sporturi,mare,excursii,tv,facebook,mancare,cluburi,nu mai stiu...big grin