| millie a întrebat:

Vine ziua mea saptamana viitoare si nu gasesc o locatie de zi. un pub, o cafenea draguta ceva. stiti ceva dragut si nu foarte costisitor?

Răspuns Câştigător
| allleeexxx a răspuns:

Ai putea sa mergi la Skybar, nu stiu. thinking

8 răspunsuri:
| SMTHING a răspuns:

O poti face chiar si acasa =x
Oriunde ar fi trebuie sa te simti ca in al 9'lea cre =x...

P. S.-L. M. A. =x [ La multi Ani! =x]

| foxi a răspuns:

In ce localitate? Pe Marte?

| FuunkiiieDoll a răspuns:

Pai poti sa organizezi petrecerea la o pizzerie. e sh muzica.sh mancati copios.sh nu costa prea mult
sau puteti merge la o terasa intr-un parc.sh puteti sa va luati sh rolele cu voi.sa vezi ce usor sh frumos va trece ziua love struck
apropo La multi ani! love struck

| Ana_8420 a răspuns:

Nici macar nu ne-ai spus din ce oras esti. straight face

| daiannna_9951 a răspuns:

Buna si la multi ani de pe acum:*:*:*
Poi eu cunosc pe cineva care si-a tinut ziua intr-o pizzerie au ascultat muzica au vorbit au si dansat au mancat au baut am fost si eu a fost super dar iti alegi undeva unde e privat si platesti pentru cateva ore la vremuri de criza nu e mult...:-

| allleeexxx a răspuns:

Nu stiu, ai putea sa mergi la Skybar pe Dorobanti. thinking

| millie explică:

Bucuresti, scuze/

| millie explică:

Mersi mult pentru urari:*