| anonimatasexy6 a întrebat:

Voi ce alegeți o cameră mică și plină de lucruri, incarcata,decoarata. Sau o camera mare si spatioasa, mai goala dar incapatoare?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O camera mare, spatioasa, preferabil sa nu fie plina de mobile.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciodată încărcată

| siriusblack98 a răspuns:

A doua varianta. Nu ma simt bine daca sunt inghesuit intr-un spatiu mic si aglomerat.

| zilog a răspuns:

DIN MULT SE POATE FACE REPEDE PUȚIN dar intr-o camera mica si plina nu prea ai ce sa faci de cât sa te chinui ca la puscarie
omul este facut sa stea afara pe câmp asa la proiectat Dumnezeu nu in casa
asa ca el are nevoie de spatii deschise sau camere cât mai mari pentru ca alfel intra sclavia in sângele tau si te vei crede un pricăjit când vei merge la interviuri daca tu stai la bloc intr-o cutie de beton o sa te sperie oamenii care au milioane de euro in castele mari si o sa fii timorat
dar daca camera ta este de doua ori mai inata de cat o camera de apartament obisnuit de bloc o sa fii alt om in viata.
Oricum daca alege camera cea mare ca poti sa iti pui rafruri
pe rafturi poti sa iti pui scule si tot ce vrei tu
Nu am gasit acum poze cu camera mea
dar pot sa iti spun ca am o masa pentru experimente cu faianta pe ea si o ghiuveta intr-un colt si un filtru mare de apa care filtreaza prin carbuni activi apa de 6 ori cu ozmoza inversa

apoi alaturi am biroul cu calculator laptop si letcon lupa mare cu neon si microscop si osciloscop si aer cald pentru circuite integrate smd

Apoi am un pat care se face fotoliu care se strange

pe celalalt perete am cumparat de la dedeman cu 150 lei bucata rafruti de tabla si am pus 4 rafturi dinalea mari
pe primul raft am pus piese electornice si electrice contactoare rezistente butoane intrerupatoare siguratne...
pe al doilea raft am pus aparate de fotografiat vechi chestii osciloscop si alte lucruri
mai jos am pus scule chei patenti bomfaier bormasini chei tubulare trebuiri de genul asta jos contactoare gigantice si coiocane si flex-uri
pe alt raft am pus doar cutii cu piese noi noute cumparate toata averea mea
de toti banii care i-am strans in viata am cumparat piese
asa ca eu nu mai am bani ci am multe piese electronice.
Am cumparat si un frigider când a venit apocalipsa prima data ca ma gandeam ca o sa sudeze nebunii usile de la blocuri birouri institutii tot sa nu mai circule oamenii ca in china asa ca il umplusem cu mancare si conserve, acum l-am de piesa de muzeu ca mi-am dat sema ca nu este dracul atât de negru pe cât ma speriasem eu.
as putea sa fac experimete pe el sau sa ii scot motorul sa il transform in aerograf
sau sa ii scot motorul si sa il transform in pompa de vid
momentan il las asa pentru ca am bagat bani in freon 200 lei

Cam asa arata camera mea.