| Biiiultes a întrebat:

Deci vreau sa`mi schimb camera?
ce sa` fac sa fie mai frumoasalaughingo vreau mai incarcata
nu`mi place pentru ca am doar 1 pat, tv, birou, dulap si peretii verzilaughingsi pare asa goala camera. ce sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| oAnna a răspuns:

Asta este problema? Problema este cu ce nu o poti incarca tongue Camera mea e foarte incarcata cu veioze happy, peste tot, pe jos pe pereti, pe birou, big grin asa imi place mie, si ofera camerei un aspect placut (depinde si de design'ul,culoarea veozei, in raportul culoarei camerei ert. Camera mai poate fi ''incarcata" si un loc special al tau, cu poze postere desene, si cat mai multe postere cu Justin Biber laughing, asa, ca sa mai ai de ce te speria,,,, NU!, revenim,. Ursuleti. happy Ursuletii mereu 'inveselesc' atmosfera, asa ca fugi la magazinul de jucarii!, flori, multe flori, tablouri.

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Adaugă pe pereți niște stickere.
Uite un site care te poate ajuta să-ți alegi modelul dorit:
http://www.lipicios.ro/catalog/stickere-pentru-pereti-9383.
O seară plăcută!

| l1feincolor a răspuns:

Camera mea este foarte incarcata,,si vrei sa ti cu ce?;; Am foarte multe paputoaie,,de cand eram mica mama imi cumpara o gramadaa si le mai am si acum,,Poti sa-ti incarci camera cu multe tablouri,desene,. paputoaie,, si chiar iti poti face un loc numai al tau,, cu orice iti placebatting eyelashes
.::sper ca te-am ajutat::. Funda :X