| Eu500 a întrebat:

Am o intrebare pentru ca deja ma gedesc la iarna si la sarbatorile de iarna mai sunt 23 de zile si vine iarna si vreau sa va intreb cand va fi prima ninsoare?

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

S-ar putea de Crăciun să fie ceva zăpadă, vezi aici prognoza pe trei luni:
http://www.vremea-bucuresti.ro/vremea-3-luni

| Eu500 explică (pentru faramatania):

Faramatania ce mi-aida t tu mie sa vad dee la protv este de acum 2 ani acel anunt publicat cu 4 decembrie

| faramatania a răspuns (pentru Eu500):

Many sorry excuses.

| Crytek6 a răspuns:

Intreaba-l pe Busu

| Eu500 explică:

Nu vreau sa fiu ironic dar am auzit ceva de 15 noiembrie

| Gabriel_Alexandru_1993 a răspuns:

Deci, prima ninsoare a fost acum cateva zile la munte, dar daca stai la munte sau vrei sa vii te asteptam in Predeal ca va ninge in weekend-ul asta happy

| ByGeeOrgeeeNuiu a răspuns:

Uita`te la Busu laughing rolling on the floor