| lavvybubu a întrebat:

Buna vreau si eu niste mesaje pentru perete pe facebook pls (( Funda & voturi )) mersilove struck:*

2 răspunsuri:
| Gagikaru a răspuns:

Cine nu Ma-NghiTe Sa ma sUga! asta e unik bafta

| rebeca_1583 a răspuns:

1. Când o femeie îţi acceptă prietenia pe Facebook, înseamnă că ţi-a acceptat prietenia, nu propunerile.

2. Când o femeie îţi trimite o cerere de prietenie înseamnă că vrea să fie prietena ta, nu iubita ta.

3. Când o femeie îţi comentează statusurile, înseamnă că e sociabilă, nu te provoacă.

4. Când femeia dă " Like " la comentariile tale înseamnă că îi place ce ai scris, nu îi placi tu.

Cele 6 minciuni ale tuturor BARBATILOR:
1.Tu esti unica (care-mi crede povestile).
2.Ma gandesc la tine (cand sunt cu altele).
3.Este doar o amica (cu drepturi la alte alea).
4.Sunt Fidel (numai cand sunt cu tine).
5.S-a intamplat doar o singura data (asta pentru. ca ai aflat tu).
6.M-am lasat dus de val (cu toate). Like daca am dreptate
Nu-mi mai placeÎmi place · · acum 8 minute

#

Se spune ca baietii sunt mai tari ca fetele! Oh te rog! Pot ei sa tina un copil in burta pentru 9 luni? Pot sa faca mancare,curat, si sa vorbeasca si la telefon in acelasi timp? Pot sa isi arda fruntea, urechea, fata cu placa de intins parul fara sa se planga? Pot sa mearga pe tocuri de 12cm o zi intreaga? Pot sa planga toata seara si ziua sa para ok? Sa stiti, femeile sunt neajutorate decat pana li se usuca unghiile date cu oja! Pune asta pe peretele tau daca esti mandra ca esti femeie!

El:Buna!
Ea: Buna, trebuie sa iti spun ceva.
El: Spune!
Ea: ♥ Te iubesc ♥
El: Si eu te iubesc da' eu am 16 ani. tu 12 si sunt cu o fata de aceeasi ani ca mine!
Ea: ( se deconecteaza )
Baiatul a vazut in acea seara la stiri ca o fata si-a taiat venele si a scris pe perete `` Anii nu conteaza´´ ♥
Baiatul o iubea ♥, El s-a spanzurat dar inainte a scris pe perete ``Ea, avea dreptate anii nu conteaza´´
Daca anii in Iubire nu conteaza Posteaza-l pe Profilul tau ♥:X