| Alexa2589 a întrebat:

vreau si eu mesaje pe care le pot pune pe facebook pe perete(funda & voturi) mz:X...

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Eu stiu 11 lucruri despre tine :
1.Citesti asta.
2.Esti om.
3.Nu poti sa pronunti 'pe' fara sa desparti buzele.
4.Tocmai ai incercat.
6.Ai apasat pe 'vezi mai mult'.
7.Razi de tine.
8.Continui cu un zambet idiot pe fata si ai sarit peste 5.
9.Ai verificat sa vezi daca e vreun 5.
10.Razi de asta pentru ca toata lumea face la fel.
11.Vei pune asta pe peretele tau ca sa enervezi pe inca altcineva

♥ ♥ ♥ Știu o fată glumeață si nebunatică, puțin ganditoare și protectoare, dă iubire la toți, este dulce ca un bebeluș, o prietenă extraordinară care aș vrea s-o am pană la sfarșit. Și ea citește mesaju in secunda asta...
Publică aceasta la fata care nu ai să o uiţi niciodată... Dacă nu publici asta la nimeni înseamnă că eşti mult prea ocupată şi ai uitat de tot de prietenii tăi... Dacă primeşti 6 înapoi înseamnă că eşti iubită cu adevarat

Pune♥ asta♥ pe ♥ peretele ♥ cuiva ♥ care ♥ te-a ♥ facut sa ♥ zambesti ♥
undeva ♥candva ♥ in ♥ viata♥ ta. ♥ Multumesc ♥ mult ♥ pentru ♥ ca ♥ m-ai
facut♥ sa zambesc! >:d< ♥ :*:*:*:*:*

2 răspunsuri:
| demisca a răspuns:

Nu poate face nimic pentru fericirea altuia care nu este el insusi ferecit.

| DenyDenysa96 a răspuns:

El:Buna
Ea: Buna, trebuie sa iti spun ceva.
El: Spune!
Ea: ♥ te iubesc ♥
El: si eu te iubesc da eu am 16 ani,, tu 12 si sunt cu o fata de aceeasi ani ca mine!
Ea: ( se deconecteaza )
Baiatul a vazut in acea seara la stiri ca o fata si-a taiat venele si a scris pe perete `` Anii nu conteaza´´ ♥ Baiatul o iubea ♥, El s-a spanzurat dar inainte a scris pe perete ``Ea, avea dreptate anii nu conteaza´´ Daca anii in Iubire nu conteaza Posteaza-l pe Profilul tau

Un
copil spune mamei lui: "Mamă, am scris ceva pe cearceaf cu ruj." De la
furie mama a început să își bată copilul fără nepăsare până ce l-a
pierdut. Inconştientă şi în lacrimi, a încercat să-i deschidă ochişorii,
dar era prea târziu; inima lui aia mică a încetat să bată. In dormitor
pe cearceaf scria: "Te iubesc mamă ♥". Postează pe peretele tău dacă
eşti împotriva abuzului asupra copiilor

(●̮̮̃•̃) (●̮̮̮̮̃̃•̃̃)
/█\ ♥/█\
Te iubesc ♥
Posteaza-l pe pagina a 10 persoane la care tu tii. ♥

Scuze, DAR TE STERG DIN VIATA MEA! * Click pentru a sterge * Loading ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ 99, 9%ERROR! Nu se poate sterge prietenia nostra! Pentru ca insemni mult pentru mine! Pune si tu pe perete la 10 pers. pe care niciodata nu vrei sa le pierzi ♥. Daca primesti inapoi 3, esti o prieten/a adevarat/a

Daca ma iubesti pune(LOVE)
Daca vrei sa fim prieteni(da clik pe LIKE)
Daca tii la mine pune(♥)
Daca iti lipsesc pune(love struck)
Daca vrei sa iesi cu mine pune(...)
Pune si tu pe peretele tau si o sa ramai surprins/a de alegerile celorlantihappywinkingbig grinbig grinbig grinbig grin

Da like si te pun ce vrei:

mamă.
tată.
soră.
... frate.
verișor.
verișoară.
unchi.
mătușa.
nepot.
nepoată.
bunic.
bunică