| SindyR a întrebat:

Buna TPU vreau sa imi spuneti ce faceti voi la PC de obicei. Idei sunt foarte plictisita. Multumesc!

10 răspunsuri:
| alexralu34 a răspuns:

Ascult muzica pe youtube, ma mai uit la stiri despre vedte(utv.ro,mtv.ro sau blogvedete)sau la stiri(Stirileprotv.ro),mai stau pe facebook,vorbesc cu prietenii la mess,ma mai uit pe stumbleupon unde imi gasesc repede ceva interesant(video, arte, etc.site-uri intresante),mai stau pe TPU,ma uit la un film, editez poze pe pizap, ma a joc un joc de pe flonga sau agame, sau mai intru din cand in cand pe ourworld unde ma mai joc ceva.

| alexralu34 a răspuns:

Ascult muzica pe youtube, ma mai uit la stiri despre vedte(utv.ro,mtv.ro sau blogvedete)sau la stiri(Stirileprotv.ro),mai stau pe facebook,vorbesc cu prietenii la mess,ma mai uit pe stumbleupon unde imi gasesc repede ceva interesant(video, arte, etc.site-uri intresante),mai stau pe TPU,ma uit la un film, editez poze pe pizap, ma a joc un joc de pe flonga sau agame, mai intru din cand in cand pe ourworld unde ma mai joc ceva, sau desenez pe deviantart.

| guzanu92 a răspuns:

Eu am o pagina de facebook pe care o administrez si pe care mi-o urmaresc 14000 de persoane. Daca stii sa folosesti bine fb poti incerca si tu sa-ti faci o pagina. ^^

| anonim_4396 a răspuns (pentru guzanu92):

Ce pagina? speciala de vedeta? ce pagina administrezi? astept raspuns.

| wPapy a răspuns:

Ma joc fifa sau pes,intru pe TPU, ma joc metin2, intru pe mess, sport.ro,chiar si robotzi.

| KoRoGirl a răspuns:

Caut un film bun,un joc,poze, ascult muzica, etc

| ριтιкαα a răspuns:

Pooi ascult muzica ma joc un joc: Haunted Manor :Qeeun of death. ma joc pe fb. editez poze pe fotoscape. citesc statusuri sau stau pe TPU. sunt multe de facut :*

| vladut7373 a răspuns:

Ma uit pe Youtobe la faze comice, ma uit la filmulete cu ceea ce ma pasioneaza ( pe mine ma pasioneaza graffity ), incerc sa gasesc jocuri sociale, mai intru pe facebook pentru a vorbii cu prieyenii, pe mess, mai ies pe afara cu prietenii pe la un suc, caut niste filme frumoase, intru pe TPU, ma joc jocuri de actiune, aventura, pe miniclip, ejocuri.ro incarc poze cu mine pe facebook

| qpattyx3 a răspuns:

Ascult muzica, vorbesc pe mess, mai intru pe TPU...

| jonydd a răspuns:

Eu stau pe mess, facebook ma mai joc pentru tine poate incerci sa faci ceva interesant cum ar un radio pe care il poti emite din pcu tau si te poate asculta multa lume parerea mea big grin