| xTemafy42 a întrebat:

Vreau sa intreb ceva (mai mult pentru fete).
Mi-am facut o pagina de facebook (este chiar la inceput deci nu are mai mult de 10 like-uri laughing ) si ma gandeam daca este vreo doritoare (fata serioasa, poate fi incepatoare chiar daca nu a mai avut vreo pagina ) care ar dori sa ma ajute :d. Bineinteles o las admina. Daca vrea cineva sa dea add la id mafitemafy42.
Astept :*.

6 răspunsuri:
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Hei nu vrei sa fii admina cu mine pe pagina? Are aprox 100 like! Si mi-ar prinde bine o mana de ajutor!

| xTemafy42 explică (pentru ღჩօოჩօղყƙღ):

Mi-ar placea :d Ai si persoane active pe ea?

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns (pentru xTemafy42):

happy
Nu prea stiu pentru ca saptamana trecuta am fost in tabara si nu am intrat!

| KathyDolce a răspuns:

BUna... eu am experienta. as putea sa te ajut.Astept raspuns.

| KathyDolce a răspuns:

Buna... eu am experienta si as putea sa te ajut.:* Astept raspuns.

| xTemafy42 explică (pentru KathyDolce):

KathyDolce te rog adauga-ma in lista ta de messenger: mafitemafy42