| 99maria a întrebat:

De curand aveam o pagina de facebook care se numea ~Doar noi~ si aveam 12. 404 de like-uri la pagina. Eu aveam nevoie de inca o admina si am facut un concurs is am pus o fata admina cu mine. Apoi ea mi-a furat-o. INtrebarea mea este: Cine are vreo pagina de 10. 000 sau mai mult si are nevoie de o admina pentru ca imi e greo sa o iau de la inceput si daca o sa le spun ca am fost admina paginii ~Doar noi~ O sa ajute mult acea pagina care ma va pune ca admina. Multumesc

6 răspunsuri:
| Raluca7761 a răspuns:

Eu am pagina, dar am numai 344 de like-uri!

| 99maria explică (pentru Raluca7761):

Bianca.bibi99 este id si mai vorbim pentru admina

| Raluca7761 a răspuns:

Ne-am bucura sa fi admina la pagina..stiu,e mica. dar daca vrei, lasa-mi un mesaj pe privat cu id tau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categorie gresita.Aici se pun altfel de intrebari.

| 99maria explică:

Bianca.bibi99 cu b mic

| Deea1111 a răspuns:

Eu am o pagina se numeste Never say never love struck si are numa 7 like laughing dar as fi bucuroasa daca vrei si tu sa te pun administrator. P. S acu cateva zile am facut pagina.