| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Vreau sa-mi iau o bicicleta(MTB) bun si nu stiu ca sa-mi iau. Eu ma uit si dupa aspect dar si dupa piese(un fox( mai greu asa) sau un rock shox). Deci in principiu sa fie buna pana in 2000 lei. Sunt din Bihor si cat ar fi cu putinta de prin zona

7 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Bro, ai gresit intrebarea

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, corect!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu conteaza daca s noi/ folosite ideea e sa fie cat mai bune calitate-pret si a da roti de minim 27.5 si cadru L ca am 1.80m

| Țoglă a răspuns:

Încearcă de la Pegas.

| smecheru99 a răspuns:

Frate nu stiu ce fox rockshox visezi la 20 bete dar multumeste te daca o sa ai un sr suntour. ideea e ca in vremea asta bicicletele sunt foarte f greu de gasit, asa ca sunt multi tepari pe olx de genu care ti vand biciclete la suprapret. asa ca fa un mare research daca vrei sa iei una sh, te poti trezi oricand ca nu ti merge ceva la ea, sa nu mai zic ca s unii care vand rable de biciclete f scump, de prin 2015, 2014, 2013 si mai jos. daca nu vrei sa ti iei teapa, iti recomand un rockrider, chiar daca s foarte controversate si nu mai stiu eu cum. adica aia obisnuiti cu biciclete de 3000 eur carbon normal ca o sa zica numai de rau de dechatlon. crede-ma ca nu s rele deloc, mai ales astea noi, 2021 si nu o sa regreti daca iei una. iti recomand un st 540v2 daca prinzi sau daca vrei sa faci upgrade uri un st 530, e bun si ala. daca vrei full ia un 530s. o zi buna sa ai!