| GeOrGiAnA_7466 a întrebat:

Buna TPU... Vreau sa-mi iau un Samsung Wave 575 si vreau sa stiu cum vi se pare? Sistemul de operare Bada este bun? Adica poti face ce faci si pe android? In rest telefonul e bun?

3 răspunsuri:
| Day19 a răspuns:

Cel mai bine e sa intri pe TelefonulTau.eu si sa cauti marca Samsung si sa cauti acest model.Pe site iti va da un filmulet despre telefon si vei putea vedea daca iti place sau nu, daca are acele sisteme sau nu.
SPER CA TE-AM AJUTAT!

| ElenaMaria003 a răspuns:

Este un telefon dragut. Si eu am vrut sa imi iau Wave II si cel de la GSM mi-a spus ca sistemul de operare este slab, nu se compara cu android. Eu iti propun sa te orientezi la unul den. Samsung galaxy mini. e la acelasi pret si este foarte dragut. Sper ca te-am ajutat. :*