| dArKcHiLd1 a întrebat:

Vreau să vă întreb ceva. La WordPad, de câte ori am greşit o literă, o şterg, o scriu, dispare cealaltă şi aşa mai departe. Cum fac să nu mai facă asta?

Fundă!

Răspuns Câştigător
| Inna80 a răspuns:

Verifica sa nu ai tasta Insert activa.

3 răspunsuri:
| Biaix a răspuns:

Mi se mai intampla si mie.Eu fac in felul urmator copiez de unde am ramas si scriu cuvantul care vroiam si dupa ce l-am scris si dau paste. Sper ca ti-am fost de folos. Funda.

| dArKcHiLd1 explică (pentru Biaix):

Hei! Scuze ca nu ti-am pus tie funda, dar se pare ca "Insert" era problema.

| Biaix a răspuns (pentru dArKcHiLd1):

Nu este nici o problema macar am incercat.