| kiitty a întrebat:

vreau si eu mesaje draguttzee de fete...cat mai multe.Dau funda:X:*

Răspuns Câştigător
| RitaDeluxxxe a răspuns:

Buna!

1.Si alti incep sa acuze ca m-am' schimbat cu timpu'... as fi ramas la fel daca ar fi fost totul mai simplu

2.Si n-am' sa uit niciodata peste cate am trecut, si n-am' sa renunt niciodata sa lupt

3.Cand viata iti da o mie de motive pentru. a plange, demostreaza ca ai o mie si una motive de a zambi

4.Parca ieri impreuna pe strada ne plimbam, amintirile acum e tot ce mai am, aveai o fire nebuna, asa ai fost mereu; nimeni nu te-a inteles cum am facut-o eu![:X]

5.Si totusi... visele devin realitate

[[[ Am ramas aceiasi eu si spun: sunt capabila de orice acum! ]]]

Am impartit acelasi clasa. Am avut si reusite, dar acum tot ce avem sunt doar cai diferite!

Singuratatea te transforma intr'un egoist.De asta inca lupt cu mine insumi. sper sa rezist.

Am încercat sa te astept, nu am reusit.Tot ce ne-a legat acum, a luat sfârsit.

Singur in pat nimic nu'mi taie greata.Si doar tavanul mai imi spune "Buna dimineata"

Stii bine eu nu voi fi ca altcineva si nici nu voi fi.Te rog nu întreba, am pierdut multe din cauza ta.

Nu ar trebui sa îti pese de cei care te bârfesc.Eu traiesc cu inpresia ca uneori gresesc.

Si o sa fie clasa goala în clipa despartirii, vom pleca pe drumuri separate, fiecare în alta parte.

Vreau sa-mi fii alaturi cand ma trezesc.Pentru tot pana acum, iti multumesc! :*

Și cu ei treceai prin orice problemă, dar acum? Care mai cere tema la română?

Te indragostesti, iubesti simti ca plutesti, la final zdrobesti ce ai inceput sa construiesti.

Nu te-aș schimba cu nimeni și nimic, pentru mine tu ești tot, altceva n-am ce să zic.

Primul sarut? Ceva banal…Consecinte? Mai mult decat speram ♥

Tu pui botu', ăla se distrează. În fine, tu eşti proasta lui, deci nu contează. oh go on

Aici am cunoscut multi copii deosebiti.Cu talente ascunse de betivi tampiti.

You have one hand, I have the other...we put them toghether and we have eachother!

Acum cativa ani eram doar niste copii, pentru mine ziua mea de nastere este in fiecare zi

Al treilea pachet de tigari si el s-a terminat. Privesti ruinat, in oglinda incruntat!

Si stiu ca viata e un timp, iar timpul e un accident.

De ziua mea nu vreau cadouri, dă-i în pl mea de bani. Vreau un simplu la mulți ani!

Imi numar prietenii in lipsa de la an la an, si cei mai buni imi par acum cei care nu-i mai am.

Si pierzi odata, mai pierzi si a doua oara.Te trezesti singur, ca un strain intr-o gara.

Iti vei repeta mereu: Am fost un prost, nu am stiut sa pretuiesc ce era al meu!

De la distanta pare mica rau.Dar de aproape, e chiar imensa in sufletul tau.

Stai linistit ca nu ma ranesti. Chiar ma amuza sa realizez cat de putin gandesti. happy

Anumite tampenii chiar vin de la sine, m-ajuti sa recunosc, eu am probleme, iar tu.vii cu mine!

Zambeste iar si priveste putin. Orice pahar jumate gol mereu e si jumate plin

As vrea sa pot spune ca imi place aici, dar nu pot.Chiar mi-as dori sa scap, sa plec, sa uit de tot

Sa te ridici in viata, ai nevoie de curaj, iar daca esti indiferent sa stii: e un avantaj.

Dar ziua mea nu incepea pana nu priveam in ochii tai.Imi trezeai fericirea doar cu-n singur suras.Iar cand te tineam in brate, lumea era jos iar noi, foarte sus!

N-as putea, chiar de-as vrea, n-as putea sa ma schimb.Ti-am mai spus, dar nu vrei sa-ntelegi, sunt satul sa te mint.

Privesc la anii din scoala petrecuti. Oare au fost de vreun folos sau au fost pierduti?

Si nu e doar un vis. E tot ce mi-ai promis.

E gresit sa zici ca intre noi s-a terminat. Aveam 16 ani, nu stiu, ce s-a intamplat.

Si nu ai putea sa spui intotdeauna : " am ales eu ", pentru ca uneori alege Dumnezeu.

Nu vreau sa reprezint totul pentru oricine, ci as vrea sa insemn ceva...pentru cineva anume.

Vorbesc cu el,
dar te am în gând pe tine.
Îl ating pe el,
dar te simt pe tine.
Îl sărut pe el
Gândindu-mă că te sărut pe tine.
M-am cuplat cu el
ca să te uit pe tine.
Cu toate astea...
Nu-l iubesc pe el,
Te iubesc pe tine!

Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput.