| Cocos96 a întrebat:

Vreau si eu urari, mesaje pentru majorat... Ceva mai special...:X O cunosc de 14 ani. imi e ca o soralove struck fundalove struck

1 răspuns:
| Biiiiiia a răspuns:

Buna :*!

De 14 ani împreună unite vom rămâne! Căci prietenia noastră-i pe bune!

Timpul a trecut.Ne-am maturizat, ne-am schimbat. Pe zi ce trece mai mult ne-am apropiat. Azi unde e una e şi cealaltă!:X

Tu, şti că poate e mai dificil. Ai 18 ani, dar în ochii tăi văd un suflet de copil!

Ai făcut 18 ani, 18 ani. Asta aştepţi de-atâţia ani!

Fiindcă te iubesc mult, să-ţi fac pe plac mă-nprumut!

Când iţi va fi mai greu în viaţă, să ai încredere în mine... îţi dau totul dacă îmi ceri!

De atunci şi până acum a trecut ceva.Dar să ştii că tu incă faci parte din povestea mea!

La multi ani prietenei tale :*