| Șttefania a întrebat:

Am descarca imvu si acum am acea bara in google chrome. Cum o dezactivez?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra la Tools(Unelte)->Suplimente->Extensii->aici cauti IMVU Toolbar si click pe eliminare.
Apoi il stergi/dezinstalezi si din Start > Settings > Control Panel' and double click on "Add or Remove Programs". Selectezi programul din cadrul lista(Imvu toolbar), si click pe 'Remove' (Eliminati). Bafta!

| GOLD99 a răspuns (pentru neluL):

Daca as fi pus eu intrebarea ti-as fi dat raspun castigator, un raspuns foarte bun

| neluL a răspuns (pentru GOLD99):

happy thanks!