| Andreiutzaaa a întrebat:

Hey TPU:X
Nu stiti cum as putea atrage un baiat la mine daca el o place pe prietena mea cea mai buna?big grin

2 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Prefa-te preocupata de hobby-urile lui, cere-i id de mess, vorbeste mult cu el, zambeste-i discret. Dar sincer, cred ca cel mai bine este sa fi naturala, sa fi tu insati. Daca te va placea bine, daca nu, nu. Si apropo, nu cred ca e un gest frumos sa ii furi iubitul sau viitorul iubit prietenei tale cele mai bune.

| Andreiutzaaa explică:

Ei bine... Dar ea nu il place:d