| LoLMon a întrebat:

Buna TPU ziceti-mi si mie niste mape de minecraft smechere gen mapa cu Concha din Naruto poate un link dar macar un nume!

Răspuns Câştigător
| AndreiAndreiAndrei1 a răspuns:

Pai uite o mapa din adventure time cu casa din copac construita:
http://www.planetminecraft.com/project/adventure-time-tree-house/
Poate faci un survival pe el!
Sper ca te-am ajutat!

| Deac_Deac_1974 a răspuns (pentru AndreiAndreiAndrei1):

La mine nu merge aceasta mapa ce versiune de minecraft trebuie sa ai ca eu o am pe aceasta 1.7.2

2 răspunsuri:
| Deac_Deac_1974 a răspuns:

Imi sune si mie cineva niste mape pentru minecraft cu versiunia 1.7.2