| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa aleg ceva dintre sporturi, ca vine scoala si nu stiu ce, mam gandit la voleyball, apoi patinaj, mai este si gimnastica artistica si ritmica, si badminton.
mie imi plac toate, dar as vrea ceva care sa ma ajute sa dau jos cateva kg big grin silueta, apoi, astea sunt gratis deci de aia le-am ales big grin.
Voi ce ati alege daca ati fi in locul meu?

Răspuns Câştigător
| pababiba a răspuns:

Pe primul loc este voleyball-ul pentru ca te inalti frumos si dai jos ce e in plus, apoi patinajul pentru ca acolo este foarte mare indemanare si gratie, gimnastica e naspa pentru ca nu prea te inalti de la ea si trebuie sa ai mobilitatea mare, badminton-ul e marfa dar pentru distractie zic eu

17 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

Gimnastica artistica este fenomenala si iti lucreaza corpul dandu-i o forma perfecta! Si dupa aceea as alege voleyball ( ajuta la inaltime )

| Gabry a răspuns:

WOW patinajlove struckAsta as alege!

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Eu daca as fi in locul tau as alege... voleyball...winkingSi succes la orice sport vrei tu sa facihappy

| Haydee a răspuns:

As alege badmintonlove struck
Mi se pare greathappy

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

In locul tau as alege patinajul, si gimnastica.winking

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Si mai ai o posibilitate impotriva kg in +, este sanatoasa, si gratis pe deasupre. Mersul pe jos.winking

| eek a răspuns:

Alege patinaj, natatie sau tenis de camp

| adinescu a răspuns:

Voleyball antrenamentele t fac sa slabesti si sa iei in inaltime

| pam_pam a răspuns:

Eu am facut voley ceva vreme. Iti faci un corp foarte frumos, in special picioarele, abdomenul si bratele.

| eewan a răspuns:

Inot nu ar fi posibil. eu ti-as recomanda inotul. dar depinde daca gasesti gratis.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce zici de voleyball...este un sport de echipa si asa te distrezi mai bine happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Voleyball-ul te inalta, la asta e bun. Patinajul cat si gimnastica ritmica iti dau o talie " de viespe ", dar nu te inalta. Gimnastica arstistica se poate practica doar pana la varsta de 7 ani; ea te opreste din crestere foarte mult insa iti dezvolta musculatura.

| AdiMrr a răspuns:

Nu faci gimnastica artistica ca sa slabesti. Ele nici nu te primesc acolo. Si gimnastica artistica se incepe de la 4 ani

| Fifi a răspuns:

Hmm. avand in vede ca vrei sa mai slabesti putin, eu ti-as recomanda volleyball love struck.

| Fifi a răspuns:

Vedere* scuze big grin

| paperplane a răspuns:

Gimnastica artistica. poate!