| AlexandraN21 a întrebat:

Buna! Trebuie sa-mi vina un colet de la Sameday si nu gasesc pe site-ul lor unde pot urmari comanda.
Stie cineva unde pot face asta?
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sigur ai primit un e-mail despre confirmarea comenzii. Acolo poti vedea detaliile.

| AlexandraN21 explică (pentru darrio2007):

Site-ul unde am făcut comanda mi-a trimis un PDF cu awb-ul comenzii. Mersi de răspuns!

| darrio2007 a răspuns (pentru AlexandraN21):

Cu plăcere!

| carevaescu a răspuns:

Unde ai facut comanda - sa zicem eMAG sau fashiondays - ai acolo optiunea de a urmari coletul dupa ce acesta a fost trimis. Vei gasi si AWB unde optional il poti verifica pe sameday aici

https://sameday.ro/

Cand se incarca site-ul vei gasi in topul paginii o căsuță unde scrie "introdu numarul awb".