| lora3u a întrebat:

:*
Am si eu o mica problema. Doresc sa ma angajez pe perioada vacantei de vara, la o terasa, sau la o agentie de publicitate (sa impart pliante ) sau altceva (in afara de reprezentat cosmetice, masaje si alte de astea). Sunt din Iasi si am 17 ani (aproape 18, implinesc pe 6 septembrie).
Problema este ca m-am interesat oleaca, dar am vazut peste ca cere experienta (apoi eu nu am de unde sa am experienta sad ).
Daca aveti idee sau cunoasteti, sau sunteti si voi angajati undeva pe perioada vacantei de vara, sa rog sa ma anuntati si pe mine (si daca sunteti din Iasi ). Vara asta vreau sa lucrez, ca sincer e cam jenant la aproape 18 ani sa stai sa le ceri parintilor bani ...cred ca intelegeti...
Vreau sfaturi/idei/pareri! :* Merci all :*

5 răspunsuri:
| rain a răspuns:

Toti scriu ca ai nevoie de experienta, dar, sa fim putin seriosi - ce exeperienta poti sa ai in impartit pliante? happy

Singura problema care o vad eu aici este ca nu ai 18 ani, iar acest lucru ar putea fi un impediment. Inafara de asta, aplica cu incredere la orice post te tenteaza.

Multa bafta!

| heyulika a răspuns:

Hei si eu sut din Iasi si am aproape 18 ani si vreau sa lucrez vara asta. Dar tot am cautat si nu am gasit nimic. Daca gasesti ceva te rog sa ma anunti si pe mine. Trimite-mi un mesaj sau ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti trebuie neaparat experienta la pliante ci mai multa putere pentru ca trebuie sa cari multe kg de pliante.Am lucrat si eu la pliante si imi dadeau kate un karut (dinacela de dus la piata)de pliante (plin cu hartii)plus inca 2 baxuri in mana si in plus de asta trebuie sa suni la inerfon la ficare bloc uni iti da drumu inauntru altii nu sau mai rau se ia lumea de tine in scara de bloc ca ai vnt sa le aduci hartii laughing deci nu e chiar asa de usor precum parewinking sa te cari cu carutu ala 1 zi intreaga dp tine nu e asa de usor mai ales pe kaldurile astea. si ganditi-va ca trebuie sa faci peste 2000 de pliante pe zi si daca te trimite la blocuri cu 4 etaje au doar cate 10 kasute postale deci stai toata ziua pe drum plus ca te trimite in diferite zone eu stau in pantelimon si m-a trimis in rahovastraight face plus ca se plateste destul de putin in jur de 3-4 milioane pe luna. asa ca mai intrebati inainte sa spuneti. ce e asa de greu sa imparti pliantewinking

| nico1988 a răspuns:

Buna!
Iti pot oferi un astfel de job(nicol_oriflame)Am nevoie de oameni care sa imparta pliante cu firma. Daca esti interesata te astept.

Răspuns utilizator avertizat