| MiiMii a întrebat:

Buna tuturor. Care sunt cafenelele voastre preferate din Bucuresti? happy cateva detalii despre personal si daca sunt aglometare sau nu, nu ar stricahee hee fundita.:*

4 răspunsuri:
| MiiMii explică:

Sa inteleg ca nimeni nu frecventeaza cafenelelerolling on the floor

| AlmaQueen a răspuns:

Bourbon cafe, gloria jeans coffee:X preferata mea. iti da un card si cand ajungi la 7 bauturi iti da una gratis. :X funditabatting eyelashes?

| AlmaQueen a răspuns:

Am uitat.nu sunt aglomerate, personalul e ireprosabil. bafta la cafealaughing

| AlmaQueen a răspuns (pentru AlmaQueen):

Apropo, nu am mai intrat de ceva timp pe TPU.ro; tariful este de 60 lei. pentru alte nelamuriri, id: beauty. s_gold; sunt din Bucuresti; te pup:*