| Andra_3307 a întrebat:

Buna tuturor celor care citesc asta:p! asta nu e o intrebare, nici un raspuns, e o urare din partea mea pentru.toti cei care sunt membrii TPU si pentru. cei care nu sunt si in urmatoarele secunde o sa-si faca un cont(pentru toti)!
Va doresc sarbatori fericite si tot ce doriti sa vi se implineasca! Sa aveti cele mai frumoase sarbatori si Mos Craciun:p, sa va aduca fericire si bucurielove struck!, fiti fericiti pentru. ca Isus o sa se nascahappy, fiti mai buni si mai iubitori, SARBATORI FERICITE TUTUROR!:*

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Multumesc, draga! Si tie la fel.

P. S. Foarte frumos din partea ta.

| mihaibrasov a răspuns:

La fel si tie. Mos Gerila sa-ti aduca pace si iubire.

| Led a răspuns:

Multumesc! La fel:X:X

| StaceyG a răspuns:

Cu ocazia mult asteptatei sarbatori a Craciunului iti urez ca pacea si calda speranta a Pruncului Iisus sa iti lumineze sufleul, sa iti aduca fericire si liniste interioara tie si celor dragi! Multumesc kiss