| tania333 a întrebat:

de la o vreme de cand a trebuit sa mi mut domiciliu nu e noapte in care sa nu ma visez maritata si copii mici. mereu visez cam aceeasi tema. ba ca eu fac nunta si dau intamplator de alta nunta
sau ori am un copil bebita ciudat cu blana si niste animale salbatice ma urmaresc. mentionez ca sunt maritata am copil.
dar de ceva vreme visez numai copii si ca sunt maritata cu altcineva. de multe ori m am visat mireasa. ce credeti ca ar fi? va multumesc

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Nu este de bine si vor fi evenimente neprevazute in viata ta, evenimente create de persoane pe care nu le-ai cunoscut inca dar o sa le cunosti sad