| Cryss95_5314 a întrebat:

Am si eu o intrebare.In ultimele luni ma tot visez la o nunta, fiind invitata sau ma visez mireasa dar nu intr-o rochie alba ci in una galbena sau visinie. Ultima data am visat doua fete gemene le tinea cineva in brate iar una din ele a murit(tin sa mentionez ca erau bebeluse). Stie cineva ce inseamna asta?

9 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu inseamna nimic. Asa intrebati, de parca ar trebui neaparat sa insemne ceva.

| DorelSudoru a răspuns:

E bine te gandestri la viitor

| Polaris a răspuns:

Căutând înţeles unui vis oarecare e destul de stupid, ştii?

| xDivineAngel a răspuns:

Buna Cryss95 catalina are dreptate, din cate stiu eu va muri cineva.Dar poate visele sunt o prostie Sau poate ne avertizeaza inlegatura cu ceva
bye:*

| aleerawr a răspuns:

Am o carte in care scrie semnificatia viselor si uite ce am gasit : "mireasa-visul are explicatii foarte negative atunci cand te visezi scotand mireasa din casa,insemnand moarte, mire si mireasa la altar- casatorie buna ai sau vei avea"
"la o nunta te vei visa, suparare vei ave; a juca la o nunta, paguba prevesteste"

| Alexandra_1925 a răspuns:

E doar imaginatia ta.stai linistita ca nu se intampla nimic, poate ai nevoie sa te recreezi putin, sa mergi undeva unde e liniste sa stai cateva zile, nu ar fi rau.

| iszabella a răspuns:

Incearca sa nu te mai gandesti la nunta sau ininte sa te culci gandeste-te la ce vei face maine

| Mihaim_6172 a răspuns:

Visul e ceva ce ne este generat in subcostientul nostru... e ceva f putin controlabil si foarte greu. pur si simplu incearca sa te gandesti la altceva inainte sa adormi si nu te stresa la gandul acesta ca poate insemna ceva pentru ca nu e adevarat. e ceva ce se intampla in mintea noastra in timp ce dormim si atat... asta nu poate prezice viitorul

| catalina_7648 a răspuns:

Cand te visezi mireasa moare candva:-s,