| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum se folosesc diacriticele? *Windows XP

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RainbowExplosion a răspuns:

Buna! Pai, in primul rand in bara de start -> control panel -> Date, time, language, and regional options -> apoi sus iti apare Add others languages -> Si schimbi din english in romanian (si dai apply laughing ). Apoi in bara de start iti apare in dreapta ceva cu EN dai click pe ea, si il schimbi in RO. Fundita?batting eyelashes

| Ella_5427 a răspuns:

Intrii in start, accesorii, instrumente de sistem (system tools) si apoi dai la character map. funda?winking