| Diana99624 a întrebat:

Mereu m-am intrebat daca giveaway-uril, pe care le intalnim atat de des, sunt si reale. Am auzit diferite pareri. Insa va rog sa mi-o spuneti si pe a voastra sau daca este cineva care chiar a castigat.

Răspuns Câştigător
| NotNamed a răspuns:

Depinde foarte mult de persoana care face giveaway-ul si care este acela. De obicei persoanele publice pot fi de încredere, adică te poti astepta sa fie real totul. Cat despre persoanele fizice depinde iar foarte mult ce oferă, dar de obicei urmaresc ceva de pe urma asta, de ex like.uri, fallowers, samd iar daca premiul este unul semnificativ de o valoare mai mare cam greu sa fie real, pe cand la ceva banal nu vad de ce s.ar injosi atat de mult sa minta.

1 răspuns:
| al0o0o0 a răspuns:

Normal ca majoritatea nu