| functia2000 a întrebat:

Hey. Vroiam sa imi spuneti parerea voastra imi place de un baiat de ceva timp si i-am zis si el a zis ca de unde sa stiu eu daca lui ii place de mine sau nu. Dupa ceva timp o prietena l-a intrebat daca ma iubeste si ia raspuns ca crede doar ca trebuie sa se mai gandeasca si cand eu l-am intrebat mi-a zis ca nu. In acest timp cel mai bun prieten al lui ma tot intreba daca vreau sa ne intalnim (cu baiatu pe care il plac) eu ii raspundeam nu si cand i-am zis ca imi place de cel mai bun prieten al lui mi-a zis p.s. am vb cu el doar o data in realitate restul pe fb (suntem fff timizi amandoi ) Pareri?

Răspuns Câştigător
| thewomaninwhite a răspuns:

Cred ca sunteti amandoi doi timizi carora le este rusine sa recunoasca ceea ce simtiti

6 răspunsuri:
| princess87 a răspuns:

Cum sa te iubeasca daca nu sunteti impreuna? Poate sa te placa

| IIIDanTeIII a răspuns:

Offff doamne dupa cum scrii cum crezi Ca noi o sa intelegem ceva reformuleaza intrebare eu unu nu inteleg nimica

| AnneMiriam a răspuns:

Cati ani ai? eu zic sa te concentrezi mai mult pe scoala si apoi pe relatii

| functia2000 explică (pentru AnneMiriam):

15 ani

| AnneMiriam a răspuns (pentru functia2000):

Fratee...lasa iubirea. daca la 15 ani te exprimi in asa hal...

| functia2000 explică (pentru AnneMiriam):

Scuza-ma. sunt in franta de 10 ani deci.