| FakeSmiley a întrebat:

Unde pot crea un site de shop gratuit, am nevoie pentru un proiect la facultate. Nu stiu unde sa mai caut nu vreau wordpress, webnode... nu pot continua pe ele daca nu platesc.
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wordpress este gratuit, dar daca este proiect pentru facultate cel mai probabil site-ul trebuie facut in html/php/java/etc de la 0 de catre tine.

| Denision a răspuns:

Salutare.
Singura metoda gratuita este wordpress.In cazul in care doresti sa faci un site de shop gratuit, te pot ajuta eu.Detin un domeniu.ro cumparat de la o firma si iti pot creea un subdomeniu.In cazul in care ai nevoie de ajutor in creearea acelui script, atunci te pot ajuta si cu asta! O zi buna!