| raluka2000 a întrebat:

Buna unde pot gasi siteuri despre decoratiuni de craciun facute de mana?

Răspuns Câştigător
| raluka2000 explică (pentru IssabellaLoLa):

Mersi mult fetelor dunele dintre ele le-am vazut si scuzati-ma ca nu am dat fundita dar e ceva nou pentru mine si nu stiu unde sa dau pentra a primi funtitza inca o data va multumesc

| IssabellaLoLa a răspuns (pentru raluka2000):

Deci nu stii cum e cu funda?
iti explic eu:

in dreapta raspunsului, daca pui cursorul o sa fie un fel de panglica gri pe care scrie : "declara raspunsul castigator". Aceasta panglica se numeste FUNDA.

cum declar raspunsul castigator?
cum spuneam alegi raspunsul cel mai bun raspuns, dai click pe panglica.
acolo iti va aparea o intrebare:"esti sigur ca vrei sa declari raspunsul castigator?" iar daca vrei dai pe da daca nu, nu.

sper ca te-am ajutat si ai inteles big grin