| albinuta2 a întrebat:

uneori cand vreau sa ascult muzica pe telefon la casti imi spune "ne pare rau sar playerul nu este compatibil cu acest tip de fisier " dar uneori mereg acea melodie. Dupa ce imi spune asa il sting sau ii scot cardul dar tot asa imi spune! imi puteti spune care este problema cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| XoMasquaradeXo a răspuns:

Daca vrei sa asculti doar muzica trebuie sa convertesti fisierele downloadate in cazul in care le-ai luat de pe youtube, cu alte cuvinte sa treci dintr-un format in format "mp3\mp4" pentru asta eu folosesc Free Hamster Converter pentru ca este foarte usor de utilizat http://ro.hamstersoft.com/free-video-converter