| UsernameUitat a întrebat:

urmeaza sa merg in Elvetia cu Avionul, EasyJet, am o ntrebare, e voie sa faci poze din avion? happy Mersi mult, dau funda dupa ce vin daca e adevarat raspunsul happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Da poti face poze in avion cu un aparat foto! Nu cu telefonul, care este obligatoriu sa-l inchizi pe toata durata zborului.

8 răspunsuri:
| alexralu34 a răspuns:

Nu e voie.

| Zuzy244 a răspuns:

Da poti sa iti deschizi telefonul cand ajungi sus la 10 000 de m cand zice sa iti dai jos centurawinking

| AstaMicu a răspuns:

Da, ai voie! poti lua si un laptop cu tine! tot ce trebuie este sa iti inchizi telefonul, atata tot!

| rossi46 a răspuns:

Teoretic nu ai voie sa folosesti aparatura electronica in timpul zborului. Practic, toata lumea face poze si filmeaza. Poti face linistit si poze si video dar in limita bunului simt, adica mai retras si nu sa bata la ochi. Chiar daca esti vazut, nu ai nicio problema atata timp cat nu sari calul. Zbor placut!

| SandraPhantomhive a răspuns:

In primul rand NU este permis accesul cu telefoane mobile DESCHISE in avion, fiindca undele telefonului bruiaza undele avionului, cauzand un posibil accident.

| deniisa a răspuns:

Buna. Da, poti sa faci poze din avion. Pa pa

| UsernameUitat explică:

Am trimis un mail la compania de transport aerian,si am primit mail,cum ca am voie sa fac poze, deoarece eu nu au reguli stricte, dar pentru a fi sigur ar fi mai bine sa intreb si personalul de la bordhappy Mersi tuturor

| abby111 a răspuns:

Nu nu este voie. eu sunt la cursurile de stewardesa si ni s-a spus sa nu lasam lumea sa faca poze inauntrul avionului. poti poza incet dar norii de pe fereastra si fara sa te vada ei