| imiplacesaajut a întrebat:

Bunahappy va mai amintiti de desenele aniamte vechi?(jetix, foxkids, minmac cartoonnetwork)care desene va placeau? dupa voi care e diferenta dintre cele de acum(najpa)si cele de >atunci?:

Răspuns Câştigător
| DJohnny a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut cele ede pe fox kids: Viata cu luie, clasa 402, cainii detectivi, inspectorul gaget, era o desene cu o pisica portocalie care batea totii cainii, denis pericol public si doar atat imi mai amintesc.Acum avem cele mai groaznice desene : nini jake si blake sunt unele desene pe animax la care copii pot face infarct adica sa iti apara o fantoma cat televizorul in fata nu e prea dragut... sper ca suntem de aceeasi parere.

4 răspunsuri:
| justMe29 a răspuns:

Nu mai imi amintesc perfect care era desenul meu preferat pe atunci, stiu parca ca pe jetix sau foxkids era desenul W.I.T.C.H acel desen chiar imi placea mult:X:X
si compararea dintre desenele de atunci si cele de acum, este ca acum uitandu-te la desene inveti numai prodtii(desii si acum mai sunt tom si jerry, si altele:d ) unii copii tot ce fac acum e sa ia bate si sa faca ce arata in desene batai si alte tampenii raised eyebrows :-s

| קคקยรђเςค a răspuns:

Http://desenelecopilariei.com/>>desenele astea sunt majoritatea vechi
http://desene-animate.rascuplans.ro/>>>sunt multe desene (vezi in lista cu desene ca sunt multe desene vechi)

| Andr3y_6218 a răspuns:

Desenele faine din trecut. erau : Curaj cainele fricos / Viata cu Louie/ Ce'i cu Andy / Copiii de la 402 / Top Cat / Johnny Bravo /. si desene care sunt vechi si inca is faine sunt : Ed Edd & Eddy / Cramp Twins /. si dintre desenele noi singuru care imi place e Flapjack laughing) ma rog mai sunt si altele vechi dar nu'mi vin acum in minte tongue

| Vlad2297 a răspuns:

Aha... Imi amintesc ca in fiecare dimineata inainte sa merg la gradinita ma uitam tongue laughing Erau frumoase... Orasul cainilor, Ocolul pamantului in 80 de zile, povestiri din cripta laughing Acum toti copiii de pe clasele mici vorbesc doar aiureli de prin Ben 10 straight face

Întrebări recente