| deea2o1o a întrebat:

Buna!
Va plac parfumurile de la AVON? daca da care?
Ce produse mai folositi de la AVON?

Răspuns Câştigător
| isis5001 a răspuns:

Da, imi plac f mult. OUTSPOKEN este absolut genial, TODAY imi mai place, PUR BLANCA, INCANDESCENCE. Folosesc si serul de par de la Advance Techniques, ojele sunt ff bune, produsele Planet Spa, mai ales untul de corp cu minerale si cu shea african, gelurile Senses au niste arome deosebite. Sper ca stii ca Avon sunt furnizorii de cosmetice ai Casei Regale din Romania. Eu m-am facut reprezentant ca sa imi cumpar produse pentru mine putin mai ieftine, dar datorita faptului ca sunt calitative am facut rost de comenzi si de la altii, luna asta am comenzi de 700 de ron ( eu dau de 200 si de restul dau de la altii). O sa apara niste genti ff faine la avon. Au o gama f variata de produse, rujurile sunt ff bune si f rezistente.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toate sunt de duzină, unul este mai acătării ca să spun așa, Today Tomorrow Alwys.
Pa, pa.

| usernamebpla a răspuns:

Balck suede touch

| TeIubesccc a răspuns:

Da, Perceive si Pur Blanca drooling Miross prea frumos love struck

| andreuxxaa9095 a răspuns:

Mie imi plac astea : Far away, Today, Rare pearls, Little Black/White Dress...

ca produse mai folosesc rujuri, glossuri, farduri, pudra, creion de ochi, rimel, geluri de dus, spray, cremathinking cam astea imi vin acum in mintebig grin

| ral1187 a răspuns (pentru andreuxxaa9095):

Buna am si eu parfumuri avon si oriflame de vanzare ...toate la pretul de 35 lei livrare gratuita... daca te intereseaza id ul ralumanuela 0745 45 07 49. multumesc

| Khushi a răspuns:

Mai bune sunt cele de la oriflame happy parerea mea. Giordani Gold [oriflame] este parfumul meu preferat. happy De la AVON nu prea imi plac. happy

| Ionela_6633 a răspuns:

Buna! eu sunt reprenzant avon si multe cosmetice de acolo te ajuta sa fii mai frumoasa! Eu folosesc mult spreiurile de corp de flori si plante! parfumurile care imi plac sunt:'Incasndessence'; Little Black Dress si Pur Blanca! din luciuri si rujuri:Sweet Twist si Glazewaer Dazzle restul nu stiu dintre rujuri! Produsele de la Clearskin si deodorantele cu bila sa nu mai vorbim de bijuterii! cam atat! Sper ca ti-am fost de folos!

| ral1187 a răspuns:

Buna eu sunt reprezentant la avon si oriflame si am toate parfumurile de la ambele firme la pretul de 35 lei.eu iti recomand gama today tomorrow always.dar si perceive, incandessence sau cel mai bine vandut parfum LITTLE BLACK DRESS
pentru mai multe detalii ralumanuela-id