| natsumi346 a întrebat:

Buna va rog ajutati-ma cu o problema. vara trecut o baba mi-a furat niste jucarii care le aveam eu de cand eram mica (le pastram poate ma mai jucam cu ele) odata sa ma bata baba aia si a sunat la politie si eram inchisa intr-un centru de re educare pentru copiii rai si care fura.
Eu eram nevinovata ca eu fur si fac fite ca eu fur de la nepotii ei si ca ea(baba) nu fura.
Va rog sa imi spuneti cum sa scap de baba aia ma urmareste cand merg la bunici mei si mie putin frica de ea nu ma lasa in pace intra la mine in casa cauta sa vada daca am jucarii ca mi le ia si mi-le pune la conserve.

Răspuns Câştigător
| DiamantulAuriu a răspuns:

Pai spune-i in fata babei ce simti fara rusine

10 răspunsuri:
| ÐiÐi a răspuns:

Vorbeste cu parintii tai despre asta sau bunicilor tai spune-le ca ai nevoie de ajutor si sigur o sa rezolvati problema impreunawinking mult succeswinking

| xBrokenArrow a răspuns:

Doamne Sfinte. Ce baba nebuna straight face. Daca ai putin tupeu, le spui si parintilor, cred ca le vei recupera. Bafta.winking

| DeehhCarla a răspuns:

Spune-le parintilor tai de aceasta baba, sunt in stare sa ia masurile potrivite pentru tine, relateazale tot ceea ce s-a intamplat pana acum. succes

| natsumi346 explică:

Baba aia e pedeasupra rea a zis daca ii spun bunici mele imi fura si ce a ramas din jucari

| natsumi346 explică:

Eu rezolv ca in fimul un indien dans la ville si o pun la punct cu arcul si o speri pana face stop cardiac si politia o va lua pe baba si o va inchide in azilul de batrani

| natsumi346 explică:

Imi iau colegi de clasa si o umplem pe baba de mazga asa cum ma umplut pe mine nepoti ei
Eu una o trachilizez

| natsumi346 explică:

O sa vedeti de ce sunt in stare sa fac babei rele

| natsumi346 explică:

De pasti o sa vedeti ce face baba intimp ce eu ma joc cu varul meu
o filmez pe baba sa vedeti ca mie nu imi da oua vopsite si ma evita si vara cand e cald o sa vedeti ce imi face baba aia filmez totul
o sa vedeti ce imi face baba aia cand ma vede ca sunt indian ma alearga toata strada si imi zice cuvinte urate.
postez fimarea pe youtube si scriu ca titlu baba nebuna injura de morti.