| AdiAdi2000 a întrebat:

Deci am visat ca eram cu o fetita mica si ca am dezbracat-o si avea un pui de pisica si i l-am furat si a sunat la politie si la politie a zis doar ca i-am furat puiul de pisica si m-a prins politia si aveau de gand sa ma bage in puscarie si mi-au dat o foaie sa scriu datele personale si nu voiam sa imi scriu numele real, aveam de gand sa scriu un nume fals. Ce inseamna visul asta?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Deci am visat ca...Ce inseamna visul asta?"

ai imaginație bogată

| ZappyTv69 a răspuns:

Nu esti ok omule.

| Mda01 a răspuns:

Toți visăm, este un lucru absolut normal să ai vise care de care mai ciudate. Eu am avut vise și mai ciudate ca aceasta și nu au ajuns să însemne ceva pentru mine în viața reală.Ce înseamnă visul? Pote doar îți plac puii de pisică și îi asociezi cu fetițele pentru că ele de obicei sunt foarte atașate de aceste animale micuțe, în rest nu vreau sa zic nimic, nu știu...

Răspuns utilizator avertizat