| marina_7216 a întrebat:

Va rog daca ma puteti ajuta: maine este ziua sefului meu. Este tanar si foarte de gasca happy nu suntem foarte multi angajati dar nu vrem sa ii cumparam cine stie ce pentru ca nu stim ce...in fine! As vrea sa imi povestiti cam ce ati luat voi sefilor sau ceva idei.
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Poate fi un set de birou cu stilou... pix... ceva clasic, chiar daca e de gasca. Poate fi ceva amuzant - un tricou pe care sa scrie-ti... "pentru cel mai de gasca sef" sau... orice altceva... cu o imagine amuzanta culeasa de pe net.

| rozalia25 a răspuns:

O carte, un ablum foto funny, ceva de la sex shop... ideea e sa fie amuzant si sa-i ramana ca amintire!

| Tarzan (reloaded) a răspuns:

Daca este foarte de gascä, atunci ar trebui sa vä läsati imaginatia sa gaseascä cadoul potrivit.
Eu i-as cumpara un bilet de o säptamana .la munte happy (douä persoane)

Întrebări recente