| iuliancico a întrebat:

Va salut. Se apropie ziua sefului meu si as vrea niste idei de cadou. Ceva gen "cel mai bun sef", ceva funy, e de gasca tipul.
Multumesc

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

I-ai un tricou cu mesajul "cel mai bun sef" sau ceva asemanator.
Vezi poate gasesti aici:
http://www.mrgift.ro/tricouri/barbati
Succes!

| Deny1333 a răspuns:

Well, erau nişte tricouri haioase cu "şef de trib" or something, dar nu ştiu sigur dacă se mai găsesc.

| iuliancico explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri, fiecare aveti raspuns castigator din partea mea, dar unul mai exact a fost cel cu link-uri.
Multumesc

| foxsilver a răspuns:

Daca este fumator, o idee buna ar fi sa-i cumperi o tabachera personalizata.Pe exterior sa fie scris initialele numelui, iar in interior, un text dragut(cauta pe net).

| h3r a răspuns:

Buna.
Ii poti face la comanda o cana personalizata, gen : "funny boss".
Sau chiar o diploma, asta o poti face direct tu.

Sa'ti traiasca sefu', macar o prima sa-ti dea.