| sweetalinutza a întrebat:

Se aproprie ziua unei foarte bune prietene si eu cu prietena mea nu stim ce sa. i cumparam. Vrem sa ii facem o surpriza. ceva idei interesante si originale? mersi mult

2 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Un ceas, un parfum, bijuterii, produse de machiaj (daca foloseste), produse de ingrijire corporala, accesorii (o geanta, o brosa frumoasa, o esarfa), haine, o carte.
Puteti sa faceti un album cu poze cu voi si replici memorabile
Nu cumparati jucarii de plus- sunt de foarte prost gust.

| AnaBejenaru a răspuns:

O excursie in Hawaii

O tona de aur

100 Parfumuri

Toate colectiile marilor creatori

Un Bugatti Veyron, Pagani Zonda, SSC Ultimate Aero, Leblanc Mirabeau, Mercedes SLR McLaren, Maybach 62, Porsche Carrera GT... cred ca i-ar ajunge