| regina28 a întrebat:

Va rog frumos puteti sa-mi dati si mie o locatie din Bulgaria,dar mai aproape,si un hotel aproape de plaja? Va cer niste sfaturi, daca ati fost in Bulgaria:pExista locuri de limbare? Parc de distractii? Eu vreau sa plec pe 25 iunie. Am aflat de Sunny Bich.Este frumos acolo? Exista locuri de plimbare? Parc de distractii? Trimiteti-mi link-uri! Puteti sa imi dati si din alte tari,precum:Grecia, Italia si mai aproape de Romania! MULTUMESC! SI SPER SA MA AJUTATI!

Răspuns Câştigător
| misterioasa01 a răspuns:

Pai eu am fost in vacanta la bulgaria si am fost in statiunea Sf. Constantin si Elene la hotelul Dolphin. este de nedescris...adica ii foarte super si in plus este langa mare..Deci,ti-l recomand http://litoralbulgaria.travel/......lphin-H145 uite aici este un site cu hotelul. Funda?

1 răspuns:
| NiiEla6 a răspuns:

Eu am fost la Albena in Bulgaria.A fost frt frumos insa nu prea sunt magazine.