| Elena0210 a întrebat:

Va rog mult ajutati-ma si pe mine! Mia umblat cineva in pc si probabil mi-a sters vreun program si nu mai pot vedea filme. Le descarc dar apoi nu le pot viziona. De unde pot descarca un program ceva sa pot veda filmele? Plz help!

Răspuns Câştigător
| dulshe a răspuns:

Iti pot trimite eu BS player, si eu am patit la fel ca tine si mia recomandat cineva asta! Vb noi pe mess

9 răspunsuri:
| miasdbnqwyiudnwqiygu a răspuns:

Cauta pe google un program care se cheama BsPlayer si descarca-l.Si cand deschizi filmele le deschizi cu programul asta.Mult noroc!

| dreamerlainen a răspuns:

Ai ramas fara codecuri probabil.
Exista insa un program care permite vizionarea fara codecuri. Se cheama VLC si il gasesti pe www.videolan.org.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.freecodecs.com
si descarci klite codec pack

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca doresti sa recuperezi prog filmer. etc
incearca recuva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca BSplayer :) de aici http://www.soft82.com/get/download/Windows/BSplayer si dai Mirror 1 ....succes :P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu VLC MEDIA ccu asta mere sigur astept un raspuns pe gabyjula@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa afli cine tia umblat in pc intri la... 1my computer 2... CTR+H

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot eu sa te ajut id meu de mess este adrian.scan

| yuly_6695 a răspuns:

Intra pe kappa.ro
si descarca bs. playerul si codecurile de care ai nevoie.