| Girlslovelife a întrebat:

Va rog mult de tot, ajutati-ma!

Am o pagina. Acum cateva zile, am postat pe mai multe pagini asa : " Ma poti ajuta sa cresc, te rog? " si cred ca cineva mi-a dat ban. Acum, pe contul meu si pe pagina, cand vreau sa postez pe alte pagini imi zice asa : You can't use this feature right now.

You've been blocked from using this feature, because you made posts on Facebook Pages that have been reported as spam. Learn more about what you can post.

Spuneti-mi ce sa fac, va rog! Cat timp oare dureaza si ce sa fac sa-l dezactivez, sa vad unde cat dureaza. Nu stiu sigur daca e ban, dar ma enerveaza ca nu pot sa postez pe pagini, decat la pozele prietenilor. Il am asa de o saptamana.

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Da, este ban dat de facebook. Asta se intampla cand mai multi utilizatori raporteaza ca ai postat spam.
Ceea ce ai facut. Nu stiu daca acest ban se ridica vreodata, Facebook este foarte strict in privinta asta si din punctul lor de vedere esti spammer.

| ThePapushaTa a răspuns:

Pai,in primul rand vrem sa stim cum se numeste pagina.