| madalynamadyy a întrebat:

Nu stiu de ce nu ma lasa la facebook sa postez postari fara poza... Imi apare " You've been blocked from using this feature, because you made posts on Facebook Pages that have been reported as spam. Learn more about what you can post"
Va rog ajutati-ma! Dau funda + vot!

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Ba da, desigur. Doar ca acum trebuie sa iei putin "pauza" din a posta acel mesaj si peste cateva zile [2-3] vei putea posta dar ai grija ca daca vei continua vei putea fi blocata de anumiti utilizatori sau de catre Facebook.

3 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Buna! Uite iti traduc mot-a-mot: Ati fost blocat de la utilizarea acestui mesaj[sau ce ai scris tu], pentru ca ai scris pe alte pagini de Facebook si au fost raportate [mesajele] drept spam. Citeste mai multe despre ce poti posta. Asta scrie. Cred ca postezi un anumit mesaj pe paginile de facebook care au fost bloate si eu fost marcate ca spam si nu mai poti scrie acest lucru.
O zi buna! :*

| madalynamadyy explică (pentru Didi908):

Si n-o sa mai pot posta niciodata?

| Didi908 a răspuns (pentru madalynamadyy):

Ba da, desigur. Doar ca acum trebuie sa iei putin "pauza" din a posta acel mesaj si peste cateva zile [2-3] vei putea posta dar ai grija ca daca vei continua vei putea fi blocata de anumiti utilizatori sau de catre Facebook.

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Dupa ce va timp o sa iti mearga din nou.