| AndriciTpu a întrebat:

Evident, am o intrebare. sunt blocat de ceva zile aproximativ 5 zile... cat va mai dura? stie cineva? nu pot sa dau comentarii pe pagini pe facebook, sau sa postez pe o pagina.
Zice:

You can't use this feature right now.
You've been blocked from using this feature, because you made posts on Facebook Pages that have been reported as spam. Learn more about what you can post.

În cazul în care crezi că vezi asta din greşeală, te rugăm anunţă-ne.

Funda cine stie vreo rezolvare!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Rezolvarea e ASTEAPTA!
In functie de cate raportari ai primit poti sta o luna, chiar mai mult. La o singura raportare stai blocat cca 7-10 zile daca esti la prima abatere.

1 răspuns: