| Eu186958 a întrebat:

You've been blocked from using this feature, because you made posts on Facebook Pages that have been reported as spam. Learn more about what you can post. daca imi apare asa pe faceebok, cand vreau sa comentez de pe pagina mea la o postare pe o alta pagina ce pot s afaac? ajutati-ma va roooogsad
Dau funda! va rooogsad

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

Ai fost raportat de cineva pentru ca ai avut comentari ne la locul lor si ai fost ''banat''
Daca este prima abatere s.ar putea dupa 15 zile sa revina la normal, daca ai mai fost blocat vei sta mai mult pe tusa!

2 răspunsuri:
| Eu186958 explică:

Nu am mai fost blocataa, dar sunt asa de cateva zile, doamne ajuta sa treaca:*

| Sebyy23 a răspuns:

Pai nu mai poti posta ca utilizatorii te-o reportat la facebook ca faci spam.
O sa treaca dupa un timp.