| Pauliici a întrebat:

Heii :* Dau FUNDA!
Pe facebook,cand incerc sa postez de pe pagina sau de pe profilul personal,un comentariu la o poza/un album/o stare,imi arata asta :

You can't use this feature right now.

You've been blocked from using this feature, because you made posts on Facebook Pages that have been reported as spam. Learn more about what you can post.

Presupun ca cineva mi-a marcat o postare ca SPAM. nu? :d
Daca da,cat dureaza, oare, chestia asta? :-s
Multumesc anticipat! sigh Si astept raspunsuri urgent.

Răspuns Câştigător
| djacido a răspuns:

Depinde pentru ce fel de Spam ai primit suspendarea.De obicei suspendarea este intre 24 si 48 de ore. Daca dupa acest timp tot nu reusesti inseamna ca ti'au interzis dreptul de a mai scrie comentarii pe o perioada nedeterminata.

| Pauliici explică (pentru djacido):

De ieri am observat asta sad Sper sa fie asa, pe o perioada scurta :-s
Mersi de sugestie :*!

2 răspunsuri:
| kitiketa a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie... dupa o zi a mershappy funda?