| AlinnATha a întrebat:

Buna va rog sa ma ajutati cu o problema: aveam windows7 si ma jucam IMVU. Apoi calculatorul nu mai mergea bine si am schimbat windowsul. Acum am windows XP si nu mai merge sa instalez IMVU, imi da eroare va rog ajutati-ma. Raspunsuri cat mai clare sa inteleg.

Răspuns Câştigător
| MMaria98 a răspuns:

Uite ce e. IMVU este FOARTE virusat. iti strica calculatorul! nu il mai instala... si nu mai merge sa il instalezi ca dupa ce ti-a reinstalat windowsul nu mai permite jocul happy

1 răspuns:
| iAndu a răspuns:

Salut:].
Cu Windows XP nu merge IMVU.cel putin nici la mine n-a mersbig grin.