| TurcoaicaTa a întrebat:

Azi mi-am instalat windows xp inainte aveam windows 7 intrebarea mea este ca inainte jucam metin si azi am incercat sa il instalez dar nu merge imi da eroare "Sorry, your sistem doesn't suport 3D graphic ". Trebuie sa instalez ceva? Daca da spuneti-mi ce, va rog ajutati-ma :]

1 răspuns:
| Zangetsu a răspuns:

Trebuie sa instalezi driverele pentru placa video. cauta pe www.nvidia.com www.amd.com www.intel.com in functie de ce placa video ai.