| anonim_4396 a întrebat:

.Vara asta vreau sa imi fac bretonu albastru sau verde.Pe parti am parul scurt si cel de pe mijloc ridicat(nu stiu exact cum sa imi descriu frezalaughing ).Nu ma fac cu vopsea dinaia ce dureaza mult, ci cu vopsea ce se duce dupa 5-10 spalari.Ce ma sfatuiti sa >fac?:

2 răspunsuri:
| WarriorInReserve a răspuns:

Arată urât şi gay să fi băiat şi să te faci verde sau albastru în cap.
Pentru o fată arată doar urât. O persoană verde sau albastru în cap îmi creează o impresie de persoană nebăgată în seamă.

| WeAreLegion a răspuns:

Nu te vopsi, daca esti baiat categoric nu, mi se pare o tampenie si iti strici si parul!